Perearst

Tatjana Tamm

4 - hinnanguid kokku: 82
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Suurepärane arst"

Tõeline proff ja väga meeldiv inimene. Hooliv ja asjalik. Perearstiga on mul tõeliselt vedanud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Rahul dr. Tammega"

Olen rahul dr. Tammega. Pole probleeme olnud. Arst on sõbralik ja kompetentne. Sama käib med.õe kohta.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kahju"

Jätab väga sõbraliku, hooliva mulje, kuid tegelikkuses ravi ei osuta. Haiguslehte ilma kohale ilmumata ei saa (isegi kui tegu palavikuga vms), retseptiravimeid, mis varem samade sümptomite ja probleemi vastu aidanud, ei soovi teistkordselt väljastada, vaid suunab edasi tasulise eriarsti juurde (ilma saateleheta). Õed eesti keelt ei mõista ja näevad sümptomeid seal, kus neid pole... Väga ebaprofessionaalne, probleemid, mis võiks taanduda retseptiravimiga, jäävadki ise paranema; haiguslehe saamine (tasustamata ajaks) on pidev lunimine ja anumine ning ikka ei saa. Eeldab, et haigusleheks pole põhjust, vaid tegu on laiskusega ja sooviga saada raha (isegi, kui küsida 1 päevaks?!). Tasub kaaluda vahetamist, enne kui liiga hilja ja adekvaatse abi puudumise tõttu tervis halveneb.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"!"

Tegemist on arstiga, kes on aastatega muutunud väga hooletuks. Loobib diagnoose väga kergekäeliselt ja ravi ei osuta. Kui on reaalne mure, siis naerab selle peale. Olin sunnitud perearsti vahetama.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Täiesti null"

Seni on tore kuni ei ole midagi tõsist. Haiguslehte ilma kohale ilmumata ei anta, korraga annab kaheks - kolmeks päevaks. Siis peab uuesti tagasi minema, et pikendada. Saatekirjade kohta nähvati, et ega tema eriarsti sekretär pole, et saatekirju jagab. Kättesaadavus on null, õed eesti keeles arusaamatud. Mina vahetan perearsti kiiremas korras.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei soovita perearstiks"

Sobib arstiks, kes kirjutab haiguslehe, retsepti või saatekirja. Arvab, et pole tõsist midagi. Ei viitsi või ei taha süveneda, et inimene võib siiski põdeda rasket haigust, eriti kurb kui on tegemist nooruki või lapsega. Tavaline kommentaar - kasvuiga, sööge vitamiine, läheb üle jne. Kahjuks nüüd juba mitmeid kogemusi. Tuleb mõelda perearsti vahetamisele. Dr Tamm võiks tutvuda siinsete hinnangute ja kommentaaridega ning ennast parandada, samas inimesena tundub sümpaatne. Üldiselt - sobib arstiks nii kaua, kui ei ilmne midagi tõsist.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Zenkevits"

Реально лучший врач, с которым имел дело за последние годы: не понимаю негативных отзывов, вы её ни с кем не попутали?! Всегда выслушает, не нервничает, доброжелательна и говорит по делу. Лишнего не пропишет, но когда реально надо - сразу быстро и то, что действительно надо. И с медсестрой - всё абсолютно ок... Обе доступны по телефону в заявленное время - звонили им много раз, вовремя принимают и т.д. Прямо сегодня к ней ходили с дочкой (температурила), в течении 10 минут - анализ крови, вывод об инфекции, анализ мочи в течении часа (зависел от дочки, маленькая же), диагноз и антибиотик выписан. Быстро и профессионально, я доволен на 100%, рекомендую. пс. есть одна "фишка" с протарголом, очень уважает его в некоторых ситуациях - но лекарство действительно помогало тогда, когда она его рекомендовала.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"очень плохой врач"

Совершенно бестактная,с ужасным характером врач!!! на приём без подарка прийдёшь совсем другой человек,с подарком не узнать!!! Медсестра истеричка,безкультурная!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Хороший врач"

Мне очень нравится доктор, всегда выслушает и даст совет. По поводу ребенка всегда принимала и консультировала по телефону. Выписывала рецепты, не злоупотребляла антибиотиками. Однако мне тоже показалось, что с направлениями к специалистам прижимиста. Серьезных проблем не было, поэтому я никогда не настаивала. В целом я довольна.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Я лечусь у нее ..."

Я лечусь у нее уже 14лет, и 5лет уже, как с самого рождения я доверяю своего ребенка этому врачу. Всегда ставила правильные диагнозы, всегда относилась с пониманием.Очень хороший, профессиональный доктор, знающий свою работу.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"отвратительный семейный врач"

Татьяна Тамм не выписывает направления ни детям, не взрослым. Больничный вообще не хочет давать. Хочет что-бы к ней приходили с температурой и даже на костылях.Инфо телефон только пол часа в день. В другое время вообще не берёт трубку. Не советую этого семейного врача. От такого семейного врача нужно бежать!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"отличный врач"

я дологое время уже у нее, и дочка моя тоже у нее, очень хороший врач, всегда все разьяснит, подскажет, успакоет! с детками очень общительная и находит контакт быстро. все довольна!

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Бестолковая"

Абсолютно бестолковый врач. Диагноз поставить не может, анализы не берет - не хочет деньги тратить, с температурой 40 градусов заставляет приезжать в ней, чтобы открыть больничный. Последней каплей стало то, что она обычную ангину спутала с абцессом горла. Ушла от нее и очень довольна.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Valed diagnoosid ning VÄGA ebaprofessionaalne käitumine"

Helistasin dr. Tammelte ta telefoni pooltunni ajal ning sain 10 monoloogi, kuidas ma peaksin vahetama oma perearsti ( seda ütles ta mulle korduvalt!) lisades et ma ei armasta oma last (imikut). Varasemalt on ta mul jätnud diagnoosimata tõsise haiguse mille sümptomeid olen käinud talle näitamas. Ei soovida! Üldse ei soovita!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Очень внимательный и чуткий ..."

Очень внимательный и чуткий врач, всегда готовый прийти на помощь. Недовольным профессионализмом хочу напомнить, что врач не волшебник и не исцеляет от всего на свете. За 10 лет у всей нашей семьи никаких претензий не возникало и только положительные эмоции от общения.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Tatjana Tamm)