Perearst

Reet Tobias

4.2 - hinnanguid kokku: 34
2.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"olen pettunud"

Olen Tobiase patsient juba palju aastaid. Alguses olin ka väga rahul. Nüüd on nagu ära vahetatud, ülbe, hooletu ja ebasõbralik.

 • Jaga
3.8/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"dr Tobias"

Arst on asjalik, kättesaadavus 0.5.

 • Jaga
3.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Super arst aga visiidiaega küll tema juurde ei saa"

Minul on Reet Tobiasega ainult väga positiivsed kogemused, kuulab ikka minu arvamuse ka ära! Aga kuna ta pool aega Soomes on siis olen mõelnud arsti vahetamisele, asendusarst on täiesti ebakompetentne. Ta ei räägi isegi eesti keelt ju! Praegu oleks vaja arsti juurde minna aga pean kaks nädalat ootama, kuna teda ei ole.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Dr. Tobias"

Dr. Tobias on olnud minu perearst üle kahekümne aasta. Minule ta sobib. Oleme praktiliselt üheealised ja "vananeme" nüüd koos :) Eks perearstiga, nagu üldse inimsuhetes, peab olema klapp. Kõik inimesed ei klapigi omavahel ja nii on raske arstil oma tööd teha ja patsiendil tema poole pöörduda. Väga meeldib pereõde, kes oskab vajadusel nii arsti kui ka patsiendi pingeid maandada. Oma tööd teevad mõlemad professionaalselt.

 • Jaga
3.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Üldiselt rahul"

Tõsi, vahetevahel on arst järsu ütlemisega. Paar korda aastate jooksul olen isegi tema teravast käitumisest nördinud olnud. Tööd aga teeb hästi ning ebakompetentsuses teda süüdistada ei saa. Kui on ikka mingi haigus või mure, siis süveneb ja otsib põhjust. Küll aga ei ole üldse rahul sellega, et pool ajast on ta Soomes ning asendab väga ebaproffesionaalne ja ebameeldiv arst.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"ebaprofessionaalne, kõrk ja ülbe?"

Dr. Tobias on minu perearst olnud üle paarikümne aasta. Meenub aastatetagune lugu, kui olin puhkusel Lõuna- Eestis, oli vaja korduvat, rõhutan korduvat digiretsepti ja telefoni teel ei saanud kedagi kätte. Saatsin E-kirja oma sooviga ja vastus tuli selline ülbe, et "ma ei ravi patsiente e-posti teel ja tuleb tulla vastuvõtule või helistada jne jne". Siis olin küll natukene solvunud, et telefoni teel saab ravida, e-posti teel mitte. Nüüd mõtlen sellele tagasi huumoriga sest kõik ei ole arvutiinimesed :). Seekord sain küll retsepti ja rohud kätte, kuid rohkem pole e-kirja saatnud. Juba aastaid elan Anija vallas, kuid perearst on ikka sama. Ja tegelikult mulle meeldib mu perearst, tema asjalik suhtumine ja otsekohesed väljaütlemised ning veidi "kiiksuga" huumor. Ja Natalja Raudvee on samuti väga meeldiv ja tubli, professionaalne pereõde. Edu teile!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Reet Tobias"

Käin arstil harva, kuid ei oska küll midagi paha öelda oma perearsti kohta - asjalik ja tegus, selgitab ja annab soovitusi. Vastuvõtuaegu on raske saada kahjuks.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Reet on minu jaoks optimaalne."

Reet Tobias on asjalik ja asjatundlik. Silma paistab tema oskus eristada olulisemat vähemolulisest ning jääda inimeseks ka arstikabinetis. Tema stiil on jõuline, arstitädiliku heietamise asemel kasutab ta vajaduse korral sirgjoonelist otseütlemist, mis mõnelegi kommenteerijale, nagu lugesin, ei ole meeldinud, kuid mida mina loen positiivsete omaduste hulka kuuluvaks. Koos oma samuti naksika ja silmapaistvalt kena õega moodustavad nad tervendava buketi. Vähemasti minu jaoks, kes ma veel ei ole elutüdinud vanem daam...

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Väga asjalik"

Väga arukas ja äärmiselt vastutustundlik arst, kes on mind erinevatest täbaratest olukordadest elule tagasi toonud. Õde korrektne ja asjalik. Olen õnnega koos, et nende juurde sattusin.

 • Jaga
2.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Vastuvõtt"

Arsti kohtab harva vastuvõtul. Põhiliselt vastuvõtu ajal teenendab õde või harva ka asendaja.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"et ka siit leiab ..."

Hämmastav, et ka siit leiab anonüümseid (endiseid praeguseid patsiente jmt) sarjajaid, aga eks need kommentaarid räägivad autorist nii mõndagi ja üldse ei imesta kui taoline arrogantsus saab vastuseks arrogantse suhtumise, dr. Tobiast iseloomustaks eelkõige kui hea huumorisoonega meeldivat inimest...käin arsti juures suht harva ja alati lahkun naerul näoga, aja saamisega pole ka probleeme olnud pigem vastupidi, kui ikka tõsine häda on siis saab aja ka kohe....

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"enda kogemused ja siinsed arvamused"

Esiteks loen ma siit selliseid arvamusi, mis teevad pehmelt öeldes suu lahti. Eriti Tiiu Pohla seisukoht, kes kord käib oma hädaga Moskva TA tippspetsialistide juures ja siis tahab sama abi saada perearsti käest. Nonsenss. Aga Reet Tobiasest - ütlemiselt veidi järsk, seega - kes ootab põlvele patsutamist on sunnitud pettuma. Tema raviskeemid on väga head. Parimad, mida mina kohanud olen. Kui ta on halvas tujus, siis võib ta olla sarkastiline, kuid mitte ülbe nagu siin keegi väitis. Uuringutele saadab ainult vajaduse järgi, ehk siis kui on vaja, siis alati saadab ja kui ei ole vaja, siis kunagi ei saada. Seega, kes tahab kiiret ja efektiivset ravi, siis on Tobias teile õige arst. Kes tahab peamiselt hingelist tuge ehk siis sotsiaalteenust.... leidke keegi teine, kelle rinnal nutta.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"dr Tobiase töö hinnang"

OLEN OMA ARSTIGA VÄGA RAHUL! Usaldan teda täielikult. Mul on palju haigusi ja ravide sobitamine pole just lihtne. Dr Tobias on sõbralik, tähelepanelik, MÕTLEV ja arenev arst. Alati on leidnud lahendusi minu hädadele. Vastab alati küsimustele, seletab väga arusaadavalt. Ainukeseks miinuseks on küll see, et arst pole alati kättesaadav. Kuid ka see ei pane mind vabatahtlikult perearsti vahetama.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"pereode on vaga meeldiv"

Arsti ette ei saa midagi oolda-teda ei olnud.Aga pereode Natalja Raudvee vottis vastu vaga viisakalt ja tegi oma tood vaga ornalt ja proffessionnalset-et ma ei saanud minu haava sidumise ajal minge valu. Ja lubas et omblused haava pealt teeb samuti ilma valu.Nii meeldis,et ta tunneb kaasa sinu probleeme. Andis palju vajaliku soovitusi.Oli vaga lahke ja sobralik. Minu poeg Aleksandr Mendijarov on palju korda kainud arsti Reet Toobias juures,ja utles,et arst on vaga proffessionaalne.Ja minu poeg ei usu et keegi patsientist voiks oolda arsti poole midagi negatiivselt. Paar kuud tagasi minu poja jai haigegks-palavik oli 40.Aga poja ulemus ikka helistas ja helistas et poeg tuleks kiiresti toole. Kui minu poeg ikkagi ei lainud toole,siis poja ulem kusis temalt arsti telefoni nubrit. Kui poeg sai terveks ja laks toole ulemus kusis-"Kas sinu perearst on sinu sugulane?" -"Ei,ta lihtsalt on minu perearst"-vastas poeg. Siis saime aru et arst oli patsienti pool.See ikka raagib et Reet Toobias on suureparane inimene ja arst.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"mitu nädalat kuus ta ..."

mitu nädalat kuus ta ei ole kättesaadav ja teda asendab med õde, kes on üsna sõbralik, aga tal ju puudub vastav kvalifikatsioon... samuti on väga keeruline saada analüüse ja haiguslehte. Mul oli äge viirusinfektsioon ja kolme päeva pärast ta suunas mind tööle juba

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Reet Tobias)