Perearst

Merike Tamm

4 - hinnanguid kokku: 51
1/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Ebaprofessionaalne"

Ebaprofessionaalne arst kes ei süvene patsiendi probleemi, väga isekas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Proff arst."

Merike Tamm on proff arst.Ta on alati sõbralik, hooliv.Teeb oma tööd tõsiselt.Meie pere on väga rahul dr. Tammega.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga pettunud"

Alati väga ebameeldiv arstikülastus, kus sind on parasjagu sõimatud ja mõnitatud. Mõnitamine toimub väga osavalt naeruse näoga. Eriti meeldib talle mürgiselt naerda kui meditsiinilistes terminites eksid. Ei kuula mis probleemiga tulid, vaid saadab kohe vereanalüüsile kolesterooli või veresuhkrut mõõtma. Ja kui vereanalüüs on enam vähem korras, siis tegelikult ei olegi rohkem midagi rääkida. Analüüs näitab, et olete terve. Samuti ei kannata kui mõne teise arsti kohta kiidusõnu leiad. Väga negatiivne. Olen olnud tema patsient täiskasvanueas ca 20 aastat.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Malbe välimusega neurootiline omakasupüüdlik tohter"

"Tänud" tagantjärgi dr.tamm' ele, kes sõimas mu näo täis kui pöördusin lapsega kõrvavalu puhul erakorralisse vastuvõttu, sest perearst suudab ise diagnoosida kõrvapõletikku. Lapsel oli väiksena tihti kõrvapõletikud ning nüüd 5a. hiljem, kui laps hakkas kõrvaklappe kasutama ilmnes, et laps jäi sagedaste ravimata viiruste tõttu ühest kõrvast praktiliselt kurdiks. Tohter on malbe välimusega, kuid rahakott on tema jaoks esimene.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"r"

Olen väga rahul Merikesega. Sõbralik ja asjalik abi.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Perearst on hea."

Ütlen ausalt , perearst on muidu ise väga hea. Aga ainuke probleem on meie peres see , et kui mingi mure siis ei ole võimalik kätte saada. Olen helistanud juba 2 tundi oma perearstile , ja siiamaani ootan ja ootan millal keegi toru võtab. Sest number on kas kinni , või siis ei võeta vastu. See ongi ainus suur - selles , aga muidu perearst on supper. Kahju on vaid see , et hetkel on seal teine perearst , mees perearst. Ja nimelt tema suhtes ma kirjutaks siia väga palju ... sest kui inimesel viirus , palavik 39,5 ja ta saadab inimest tööle kui inimene ise töötab haiglas haigetega. No anna andeks , see peaks ikka päris idioot olema.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Proff"

Täiesti proff alates imikute ravist kuni keskealisteni välja. Mõnekümne aasta pärast kirjutan mismoodi ta vanuritega läbi saab :p

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Võtab südamega oma tööd!"

Lugedes eelmisi negatiivseid kommentaare, siis ei suuda mitte mõelda kui paljud neist ise googeldavad oma sümptomeid ja ennast ise diagnoosivad. Raha pärast ei ole dr.Tamm mitte kunagi ühtegi uuringut tegemata jätnud. Kui inimesed arvavad, et on arstist targemad, siis mida nad sinna üleüldse ronivad, kui neile endale kõik juba teada on. Ajab naerma see inimeste rumalus lihtsalt. Dr.Tamm võtab oma tööd südamega,on kogenud ja teadlik, meie pere on saanud suurepärast abi. Ta on üles kasvatanud 6 last, seega nende üle, kes väidavad, et väikelastega on saamatu, tahaks lihtsalt naerda. Soovitaksin dr.Tamme oma kõigile tuttavaile.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Maailma parim perearst"

Temas on vist küll kõike, mida ma ühelt perearstilt loota võiksin: sõbralikkus, abivalmidus, inimlikkus, mitmekülgsed teadmised, professionaalsus, austus patsientide suhtes. Mina olen küll tänulik, et tema minu arst on.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Tänutundeline"

Olen alati abi saanud ja väga tänulik dr Tammele. Tänu temale olen saanud saatekirjad erialaarstidele. Arst usaldab mind. teab, et ilmaasjata ma ei ohi. Mina usaldan arsti, teen kõik tema ettekirjutuste kohaselt. Sellist koostööd haigused kardavad! Kui palun põhjendatult uuringuid teha, siis ei ole sellega mingit probleemi. Minule väga meeldib dr Tamm ka inimesena: tema siiras naeratus ja sõbralik kõne, mõjuvad samuti tervendavalt.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"absoluutselt ei ole"

absoluutselt ei ole professionaalne perearst. Ei anna ühtegi saatekirja eriala spetsialiistile. Jakui ütled mis ja kus tekitab muret, otsib seda GOOGL´is!!!

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"kahjuks halvad kogemused"

Ilmselt on tegemist ideaalse pediaatriga, kes tundub leebe kui suvetuuleke, kuid minu kui täiskasvanuga muutusid asjad järsult keeruliseks kui arst ühel päeval otsustas, et mina oma küsimustega oma tervise kohta teda ründan. Ta oli küll nõus, et asi vajaks lahendust - uuringuid ja spetsialisti juurde saatmist. Aga uuringule ta mind ei saada, sest väidetavalt on järjekorrad liiga pikad. Ning spetsialisti juurde annab ta saatekirja alles siis kui vereanalüüs piisavalt kehv on. Ja üleüldse kui seisund läheb hullemaks, mingu patsient emosse. Muul juhul jaksad kannatada küll. Niigi käin seal harva, aga need üksikud korradki on ebameeldivad. Üks pereõdedest on väga kompetentne, tubli ja tore. Teine võtab toru ja keeldub arsti juurde aega panemast kui patsient kurdab juba kaks kuud kestvat köha. Võtke ACC ja kõik. Aitäh, poleks ise selle peale tulnudki, et rohtu kaa võtta... Mul kahjuks enam midagi head öelda ei ole. Samas olen sama praksise teise arstiga kokku puutunud, kes oli märksa kliendisõbralikum. Ahjaa, järjekorrad on ka pikad, aga see on vist igal pool nõnda.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Kahjuks olen pidanud korduvalt pettuma"

Esmapilgul tundub arst tore ja sõbralik, aga mulle isiklikult tundub, et väga probleemidesse ei süvene. Iga kord arstilt tulles meenub, miks ma sinna kunagi minna ei taha. Üldiselt väldin arste ja külastan neid juhul kui ei tule probleemiga ise toime, või need süvenevad. Probleemidest rääkides jääb mulje, et mul on mingid pseudohaigused ja kujutan endale asju ette. Ajalugu on näidanud, et eriarsti/kirurgi juurde jõudes sugugi ei kujuta. Niiet sain aru, et asi pole minus. Tundub, et arst väga ei kuula mida talle räägitakse. Põhiline- raha ei ole, uuringutele ei saa saata, edasi eriarsti juurde ka ei taha saata. Läbi lillede öeldakse sulle, et kui sa just sandiks ei hakka jääma või surema, siis pole sul häda midagi. Minu arust on VÄGA oluline haigusi ennetada. Kahju. Tundub, et see rahanappus on arsti ükskõikseks muutnud:( Ja vahel tundub, et pädevusest jääb ka vajaka natuke arstil.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"julgen soovitada"

Meie pere on väga rahul dr. Tammega. Väga sõbralik ja elab pere muredele ja rõõmudele kaasa. Alati kuulab ära ja saadab uuringutele, kui vaja. Alati, kui oleme ise küsinud mingeid uuringuid või analüüse, pole kunagi ei öeldud. Ka praksises olev pereõde on asjatundlik. Ainuke asi jah, et tihtipeale on raske telefoni teel kätte saada. Julgeme soovitada dr. Tamme teenuseid ka tuttavatele.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Naeratav suu terveks ei ravi"

Mind sõbraliku suhtumisega ja naeratusega ära ei peta. Kuna ise olen noor siis perearsti juurde olen sattunud 2 korda. dr.Tamm on tõesti rõõmsameelne ja sõbralik aga naratav nägu terveks ei ravi. Minu Emale ütles ka, et mjnaa Teid tuleks saata uuringutele aga kuna rahad otsas siis ei saa.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Merike Tamm)