Perearst

Ljudmilla Gur-Arje

4.6 - hinnanguid kokku: 25
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Kompetentne arst"

Väga hea arst, super!

 • Jaga
1/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Eesti keelt ei räägi ja raske vastuvõtule saada"

Püüdsin kolm nädalat saada tema vastuvõtule seoses põiepõletiku kahtlusega. Mitu nädalat tegelesid minuga ainult medõed, sest arsti kabinetti mind sisuliselt ei lubatud - alati oli palju rahvast ja mina väheoluline. Ükskord siis helistasin arstile kabinetti, et murest rääkida, vastas ta mulle pikalt vene keeles ja kui tõdesin, et temast aru ei saa, pobises midagi eesti keeles, aga täiesti arusaamatult ja ei mõistnud ta ka mind. Lõpuks unustas veel digiretsepti kirjutada ja pidin valudes veel kauem piinlema! Ebameeldiv kogu see vene õhkkond seal perearstikeskuses.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Лучший доктор Эстонии"

Это доктор с большой буквы. Таких я не встречал здесь. Все добрые слова что есть принадлежат этому человеку. Спасибо Вам.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Хороший врач! "

Хожу к Людмилле Гур-Арье уже примерно около года. Всегда выписывает направление к нужному врачу. Достаточно внимательно слушает и старается довести здоровье пациента до ума ! Дружелюбная и доброжелательная! Иногда бывает рассеяна, но это скорее в меру возраста. В целом, довольна!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"üks eesti parimatest spetsialistidest ..."

üks eesti parimatest spetsialistidest

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"selle sõna kõige paremas ..."

Tõeline arst, selle sõna kõige paremas tähenduses!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Suurepärane arst"

Olen Ljudmila juures käinud viimased 5 aastat, ning olen rahul, arst on sõbralik ja hoolitsev ja väga prof, mis puudutab saatekirju ja vereanalüüse alati määrab soovi korral. Suurepärane arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Tänud"

Suure südamega ja väga professionaalne doktor!!!!

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"не очень"

Как человек очень дружелюбная, всегда внимательно выслушает проблему, если нужно сдать анализы или взять направление к специалисту, всегда его даст без проблем. Однако, если звонить ей в кабинет, может одновременно разговаривать с пациентом в кабинете и с тем кто звонит:) и наверно по-этому иногда (я бы даже сказал частенько) выписывает не правильные лекарства и ставит не правильный диагноз. Может перепутать, назначив лечение, предназначенное для того кто в кабинете, звонящему пациенту, а звонящему, предназначенное для того, кто в кабинете. Может быть это происходит из-за того, что у неё большая загруженность работой, может другая причина, но уже по-этому стоит задуматься при регистрации к этому врачу.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"kiidan taevani"

Paremat ja professionaalsemat arsti pole enda pikka elujooksul kohanud ja arvan , et enam ei kohtagi .....sest enam lihtsalt pole selliseid spetsialiste.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"k"

"olen tänulik oma perearstile hoolsa, tähelepaneliku ,oskusliku abi eest ,kelle teenus alati õigeaegselt aidanud"

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ljudmilla Gur-Arje)