Uroloog

Kokku leiti 51 tulemust
1 2 3 ... 4 »

Andrei Dejev

Uroloog

väga tubli

toomas kirjutab: " Parim Helsinkis"

5
4.7

Ei saa soovida

Joones kirjutab: "Ei teinud uuringuid ütles et probleemi ei näe, arvestamata et varem analüüsil oli põletik ja praegu on valud ja urineerimis probleemid."

6
4.6

Andres Kotsar

Uroloog

andekas

toomas kirjutab: " soome parimate hulgas,tamperes"

9
4.4

neerusiirdamine

maria kirjutab: "SUPER ARST ! "

9
4.4

Armen Ahlberg

Uroloog

Neerukivi

Märt kirjutab: "Isegi neerukivi kättesaamine võib mõnikord keerulisem ja pikem protsess olla kui maalane ette oskab kujutada. Lahendas loovalt opi käigus kaks asja ühe korraga. Nüüd on kaks..."

10
4.3

Andres Lõo

Uroloog

super arst

Galina Zamosnikova kirjutab: "Оперировалась у доктора еще в Магдалене, уже18 лет назад. Подшивал мне почку. Операцию провел не просто хорошо, блестяще. Все эти годы не знала проблем. Отношение было как к..."

10
4.3

Einar Kesküla

Uroloog,Üldkirurg

suhtkemiskursustele

katrin kirjutab: "-- saata selline inimene. Pahur, üleolev, nagu segaks teda töö ajal. Ebaviisakas ja noriv isegi oma õega. Ei uskunud, et tänapäeval on veel tööl selliseid arste....Aja sai kohe ja..."

12
4.2

Aare Mehik

Uroloog,Üldkirurg

Sa olid uskumatult asjalik tohter,

Monika Saks kirjutab: "Tere, väga kahju ,et sind enam ei ole, väga oleks vaja Sind jälle. Valud on needmis mind piinavad. Kalli, kali ainult head sulle! 'Monika"

12
4.2

Enno Ahse

Uroloog

Tubli

Arvo kirjutab: "Hea ja tähelepanelik doktor Olen aastaid käinud tema vastuvõtul ja olen väga rahul ning tänulik ja soovitan ka teistele "

13
4.1

Aivar Tilk

Uroloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

16
3.9

Enn Veskimäe

Uroloog

Enn Veskimäe on malegeenius

Jaan Olari kirjutab: "Tema kohta ütles mulle kunagi varalahkunud professor,veresoontekirurg TIKKO´et Eestis on vähe nii hea käega kirurge.Elusaatus on julm."

21
3.5

Tänud

Krista kirjutab: "Väga kiidan."

24
3.3

Evi Steklova

Uroloog

Pole rahul

Aimar kirjutab: "Väga ebaviisakas arst. Jäin 20 minutit hiljaks ja sõimati nägu täis. Iga asja pärast oli tal kobiseda ainult. Kui ei meeldi see töö siis ärgu tehku seda."

31
2.8

Hembo Pagi

Uroloog

ei ole rahul

Anonüümne kirjutab: "Nii jubeda sõnavaraga arst peaks surmatunnil ka teadma,kuidas ta ühte meespatsienti mitu nädalat solgutas ja piinas.Kuhu jäid hiljem patsiendi haiguslugu,mida teised arstid..."

32
2.7

одно хамство

пациент kirjutab: "Ничто не может быть оправданием хамского поведения с пациентом пришедшим на прием! Остается надеяться что Жизнь ему воздаст за это по полной программе!"

35
2.5
1 2 3 ... 4 »