Uroloogia

Kokku leiti 1 tulemust

Aare Mehik

Uroloog

Suured tänud

Priit kuntu kirjutab: "Aarest ,kui arstist ja inimesest saaksin rääkida ülivõrdes. See suhtumine minu probleemi ja asjade lahti seletamine ,mida ma sain temalt . Imeks pandavalt hooliv suhtumine nii arstina ,kui INIMESENA minu opi eelsesse kui ka peale opi . Helistades tundes huvi kuidas on läinud ja jagades soovitusi, kahjuks mida ma ei ole saanud oma .... käest . Ta ei peaks olema ainult aasta uroloog soomes , vaid ka eestis. Tõesti oli mul hea meel ,et kohtusin sellise suurepärase inimese ja arstiga."

/imagecache/s68.png
4,3

neerusiirdamine

maria kirjutab: "SUPER ARST ! "

/imagecache/s73.png
4,6

Väga tore arst!

Olga К kirjutab: "Замечательный доктор! Очень грамотный и профессионал своего дела! Нашёл причину, поставил диагноз и сделал операцию!Всегда с позитивным настроем, умеет успокоить и настроить пациента на выздоровление. Спасибо и побольше бы таких врачей!"

/imagecache/s70.png
4,4

Andres Kotsar

Uroloog

Dr.Kotsar

Ingrid kirjutab: "Ülisõbralik, väga asjalik, KUULAB, mõtleb kaasa, väga hea käega, pakub lahendusi, proovib kõik variandid läbi ennem, kui operatsioonile saadab. Tema juurde läheks kohe niisama ka, kui midagi viga pole, küsima kuidas käsi käib."

/imagecache/s72.png
4,5

Andres Lõo

Uroloog

super arst

Galina Zamosnikova kirjutab: "Оперировалась у доктора еще в Магдалене, уже18 лет назад. Подшивал мне почку. Операцию провел не просто хорошо, блестяще. Все эти годы не знала проблем. Отношение было как к родной. Очень часто с благодарностью вспоминаю. "

/imagecache/s68.png
4,3

Armen Ahlberg

Uroloog

Neerukivi

Märt kirjutab: "Isegi neerukivi kättesaamine võib mõnikord keerulisem ja pikem protsess olla kui maalane ette oskab kujutada. Lahendas loovalt opi käigus kaks asja ühe korraga. Nüüd on kaks nädalat mõõdas ja kõik on ok. Julgen soovitada. "

/imagecache/s70.png
4,4

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s76.png
4,8

Einar Kesküla

Uroloog

Aitäh

Olga kirjutab: "Väga professionaalne, konkreetne ja hooliv"

/imagecache/s60.png
3,8

Enn Veskimäe

Uroloog

Enn Veskimäe on malegeenius

Jaan Olari kirjutab: "Tema kohta ütles mulle kunagi varalahkunud professor,veresoontekirurg TIKKO´et Eestis on vähe nii hea käega kirurge.Elusaatus on julm."

/imagecache/s56.png
3,5

Enno Ahse

Uroloog

Tubli

Arvo kirjutab: "Hea ja tähelepanelik doktor Olen aastaid käinud tema vastuvõtul ja olen väga rahul ning tänulik ja soovitan ka teistele "

/imagecache/s65.png
4,1

Evi Steklova

Uroloog

Pole rahul

Anatoli kirjutab: "Ei saanud see arst minule aidata, Ega seletada mida ma pean oma valudega tegema või kelle poole pöörduma, kui gi tal oli võimalus saata mind teise spetsialisti juurde."

/imagecache/s48.png
3,0

Gennadi Timberg

Uroloog

Südamlik tänu uroloog doktor Gennadi Timbergile

Rein Muoni kirjutab: "Doktor Gennadi Timberg on sündinud arstina. Ta on väga tähelepanelik ja vastutulelik. Kuulab haige kõik kaibused, seejärel laseb teha kõik uuringud ning otsustab ravi üle. Doktor Timberg tegutseb väga kiiresti ja igat asja põhjalikult kaalutledes ning on väga suurte kogemustega arst. Essti uroloogidest võib nimetada teda tiparstiks. Tema tööd võib hinnata maksimumpalliga. Soovin omalt poolt doktor Timbergile jõudu ja tervist pikkadeks aastateks! "

/imagecache/s64.png
4,0

Heino-Enn Arpo

Uroloog

Советую....

алекс kirjutab: "Советую обратиться к другому специалисту! Сбережете нервы и деньги!"

/imagecache/s68.png
4,3

Hembo Pagi

Uroloog

Отсутствие лечение и плохое настроение в придачу

kirjutab: "Пришла на ПЛАТНЫЙ прием с проблемой острого цистита. В итоге врач не назначил лечение (вместо него предложил поесть сушеной клюквы из супермаркета), никие анализы не взял. 5 минут грубости, перебивания и необоснованных обвинений в распутности и беспорядочной половой жизни (хотя и речи об этом не шло, у меня один половой партнер!). Ужасный врач."

/imagecache/s52.png
3,3

Indrek Alas

Uroloog

Tänukiri Indrek Alasile

Mall-Merike Sibul kirjutab: " Viibisin ajav. 14-20.mai 2019.a. Lääne Tallinna Keskhaigla Uroloo-gia kirurgia osakonnas, kus uroloog Indrek Alas opereeris minu ühte neeru. Operatsiooni kohta on mul öelda ainult ülivõrdes kiidusõnu, kohe järgmisel päeval pärast operatsiooni tundsin ennast väga hästi ja see kestab siiani. Suur, suur tänu kogu operatsiooni meeskonnale!! Samuti tahan tänada ka kõiki kirurgia osakonna töötajaid, kes sellel ajavahemikul tõõl olid! Suur tänu hoolivuse ja professionaalsuse eest! Soovitan kõigile dr.Indrek Alast!!!"

/imagecache/s70.png
4,4

Jaanus Kahu

Uroloog

Oma ala meister

juba 71 kirjutab: "Dr. Kahu lõikas eesnääret 2011, seniajani kõik hästi."

/imagecache/s75.png
4,7

Juho Pariis

Uroloog

Dr.Pariis

kirjutab: "Ei soovita seda arsti kellelegi muudkui jooksutatakse, antakse välja saatekirjad edasi uuringutele ja siis ütlevad et nemad pole kuhugi saatnud ei tea kus te selle paberi saite jne ..kui te oma lähedastest hoolite leidke see aeg ja viige parema arsti juurde kes tõesti hoolib.."

/imagecache/s57.png
3,6

Kalmer Innos

Uroloog

Не рекомендую

LN kirjutab: "Ходила на платный прием. Никаких анализов кроме УЗИ брюшной полости проводить не захотел. На основании только моих жалоб сделал заключение и выписал антибиотики (которые нужно было месяц принимать). Сходила на прием к другому специалисту и тот проведя пару анализов, сказал, что никаких антибактериальных средств пить не надо. "

/imagecache/s64.png
4,0

Katrin Huik

Uroloog

негативный комментарий

Tatjana kirjutab: "Читаю комментарии, так много положительных! Возможно что-то изменилось. Я рада! Но куда делся мой очень негативный отзыв??? Я знаю этого врача, как скандальную, нахальную и очень недоброжелательную даму. Кричит (натурально кричит) с порога, слова не вставить! Ушла в слезах, помощи не получила. Кстати, помню много других негативных комментариев, которых тоже теперь нет..."

/imagecache/s56.png
3,5

Kristo Ausmees

Uroloog

Eesnäärme pahal. vähk

Mati kirjutab: "Võeti proovitükid,avastati pahal. vähk ja kogu uuring.Vastuseks sain, et üle 75.a. ei opereerita!Haigusloole oli kirjutatud, et patsient keeldus operatsioonist.kust selline valelikkus? Arvan ,et igal inimesel on õigus elule, ka 77. aastasel.Oleks uuritud veel,missuguses staadiumis on haigus!Selline suhtumine haigesse on häbiväärne ja stressi tekitav nii haigele kui tema lähedastele."

/imagecache/s51.png
3,2

Leonhard Kukk

Uroloog

Lihtsalt äri

Masendav kirjutab: "Olen pettunud tasulises meditsiinis, kuna patsiendi kohtlemine ei vasta sellele mida lubatakse. Juuni kuu algul tuleb ennast registreerida vastuvõtule, ja saadakse number detsembri lõpuks. Samas palutakse septembris uuesti helistada ja kontrollida, kas patsient on ikka järjekorras??? .Kontrollimisel teatatakse et doktor ei võta sel päeval vastu ja ehk saavad kusagile teiste vahele sokutada. Sellist teadet olen saanud mitme aasta jooksul mitu korda!!!( Doktoril pidevad konverentsid ja muud loengud, öeldi õe telefonilt) Soovituslikult võiks üldse politikasse minna ja patsientide ravi lõpetada. 55€ on liiga palju, ilmekalt, teksti mahalugemise eest analüüsi vastuselt, mida olen ise 8 korda lugenud. "

/imagecache/s68.png
4,3

Lii Luige

Uroloog

Poolik teenus

anon kirjutab: "Arsti vastuvõtt oli adekvaatne, kuid sellele järgnev suhtlus on ebaprofessionaalne ja patsiendivaenulik. Konkreetsemalt suunas arst proovidele, mille kättesaamisel palus talle helistada. Temaga ühendust võtmine on aga äärmiselt keeruline. Helistada saab vaid üksikutel tundidel ja muud võimalusi ühendust saamiseks ei ole. Kokku võttis arstiga ühendust saamine ligi kuu aega peale seda, kui proovid oli tehtud. Palju efektiivsem oleks kui arst ise suvatseks patsiendile helistada või siis vähemalt võimaldada e-maili teel kirjutamist "

/imagecache/s76.png
4,8

Luule Pehter

Uroloog

Väga hea arst

Andrei kirjutab: "Olen käunud kaks korda seletasin probleemi, arst kohe sai aru milles viga on kirjutas välja tabletid ja sain terveks. Enne seda käisin teise kliinika ja seal oli ainult raha tõmbamine taskust tegid 3 analüüsi siis ütlesid et teeme veel ühe iga analüüs 20 euri plus visiidi tasu 40 plus 25 euri retsept. Siin maksin 5 euri visiidi tasu seõetasin oma probleemi ja kõik vastus on käes 5+"

/imagecache/s59.png
3,7

Margus Punab

Uroloog

Suurepärane arst

Kaido kirjutab: "Oma valdkonna tõeline ekspert. Sain väga kvaliteetse abi."

/imagecache/s62.png
3,9

Martin Kivi

Uroloog

Praktiline ja mõistlik lähenemine

Andrei Puzakov kirjutab: "Jäin visiidiga väga rahule. Arst selgitas olukorda põhjalikult, jagas asjalikku infot ning oli suhtluse poolest väga viisakas ja meeldiv. Oli näha, et arsti eesmärk ei ole patsiendilt raha välja kaevata, vaid teda praktiliselt aidata. Olgugi, et visiiditasu oli 50€, oli visiidi tulemus seda raha väärt."

/imagecache/s75.png
4,7

kohutav

Andres kirjutab: "Väga negatiivne kogemus. Kirjadele ei vastata ja päringul vastatakse sõimuga. "härra" vastab kahe nädala jooksul. Kuna tegu oli erakliinikuga, siis ei kujuta ette mis haigekassa teenuse puhul on olekord."

/imagecache/s75.png
4,7

Olev Poolamets

Uroloog

...

kirjutab: "Väga asjalik arst!"

/imagecache/s70.png
4,4

Peep Baum

Uroloog

Tunnustus dr Baumile

Tiiu kirjutab: "Dr Baum opereeris mind märtsikuu. Suurpärane kirurg ja väga hooliv arst. Siiras lugupidamine."

/imagecache/s67.png
4,2

Peeter Dmitriev

Uroloog

Reageeris probleemile kiiresti ja ...

Anna kirjutab: "Meeldiv inimene, professionaalne suhtumine töösse. Reageeris probleemile kiiresti ja samuti kiiresti andis tagasisidet."

/imagecache/s67.png
4,2

Peeter Teeäär

Uroloog

Väga sümpaatne arst

Kristian kirjutab: "Suhtub oma töösse tõsidusega ning annab endast kõik, et patsient abi saaks."

/imagecache/s65.png
4,1

Peeter Tulmin

Uroloog

Naistele ei soovita

Kurb kirjutab: "Kui oled naine, siis teda kindlasti ei soovita. Naised teavad, et vahel on endalgi keeruline ja sisuliselt võimatu aru saada, kas probleem on uroloogiline või günekoloogiline. Kuid sellelt arstilt saate vaid targutusi ja alandusi (ning oma murega olete ilmselt end ilma selletagi juba piisavalt kaua nõmedalt tundnud). Kui kogemata unustad end oma mures ja küsid sellelt arstilt küsimuse, mis läheb juhtumisi günekoloogilisse valdkonda, siis saad temalt lausa sõimu. Ühesõnaga viisakust, mõistmist ja rahulikku suhtumist temalt ei saa oodata. Kõike saaks ka inimlikult-tasakaalukalt selgitada, aga tema jätab mulje nagu vihkaks naisterahvaid... Otsige pigem uroloog, kes on ise naine, või siis leidke väga hea günekoloog. "

/imagecache/s73.png
4,6

Ralf Allikvee

Uroloog

Suurepärane doktor

Patsiendi pere kirjutab: "Professionaalne ja asjalik soe suhtumine patsienti,kui inimesse.Suur tänu tema suhtumisse ka pereliikmetesse,kes olid tol hetkel väga murelikud. Jumal hoidku ja kaitskusellist arstii "

/imagecache/s73.png
4,6

Raul Rooks

Uroloog

Asjalik arst

E.T. kirjutab: "Olen 86-aastane dr. Raul Rooksi pikaajaline pahaloomulise kasvajaga patsient juba 7 aastat. Olen veendunud, et reeglina on ravi edukas siis, kui patsient ka ise sellele aktiivselt kaasa aitab. Pretensioone arstile esitavad tavaliselt need, kes arvavad, et tervendamine olgu kiire ja ainult arsti ülesanne. Minu 7-aastane vähiravi dr. Rooksi juures on olnud edukas. Arst on asjalik, professionaalne, sõbralik, vastutulelik ja hoolas. Minu praegust tervislikku seisundit kinnitab ka minu edukas osalemine veteranide spordivõistlustel. Suur tänu!"

/imagecache/s64.png
4,0

Sergei Luts

Uroloog

знает о своем деле ...

kirjutab: "Отличный врач, знает о своем деле все. Подробно все объясняет, не осталось ни одного вопроса, все понятно. Назначил лечение, которое быстро решило мою проблему, хотя до этого безрезультатно было пройдено несколько "специалистов". Очень рекомендую! "

/imagecache/s70.png
4,4

Sergei Varkki

Uroloog

Tip-top

Andrei kirjutab: "Врач очень компетентный. У меня были камни в почках - в Тарту сказали что будут резать. Доктор Варкки смог сделать операцию без хирургического вмешательства с помощью дистанционного дробления. Очень ему благодарен. Что касается комментария товарища, который опаздал на свое обрезания - ну не идиот ли? Свою глупость выливает в низкую оценку врача. Надо было сделать ему операцию таким образом, чтобы у него уже больше ничего не выросло."

/imagecache/s78.png
4,9

Taimi Laur

Uroloog

Suurepärane arst!

Kadri Katariina kirjutab: "Professionaalne, suurepärane suhtleja, oskab anda head nõu ning selgitada probleemi põhjusi arusaadavalt. Kõik kokkupuuted on olnud üksnes positiivsed! Selliseid arste võiks olla rohkem!"

/imagecache/s75.png
4,7

Tanel Muul

Uroloog

Asjalik ja pädev arst

Kairi kirjutab: "Suur tänu asjalike nõuannete eest. Kui poleks olnud dr Tanel Muuli julgustavaid selgitusi eesnäärme operatsiooni kohta, oleks see jäänud tegemata. Väga palju oleneb sellest, kuidas arst patsiendiga leiab ühise keele. Väga tore arst. Jõudu talle tema raskes töös."

/imagecache/s64.png
4,0

TATJANA JÕGIS

Uroloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Tõnu Juul

Uroloog

visiit

ain kirjutab: "mulle väga meeldis!kõik asjad ,mis mind huvitas -selgitati ära!Julgen lahkelt soovitada"

/imagecache/s60.png
3,8

Toomas Kütt

Uroloog

Mõttetu

kirjutab: "Mõttetu. Ei selgitanud midagi. Ta ei osanud probleemi leida ja ta ainus soovitus oli minna teise arsti juurde."

/imagecache/s54.png
3,4

Toomas Tamm

Uroloog

spasibo doktoru

pols kirjutab: "horosij vra4---professional s boljsoi bukvi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

/imagecache/s70.png
4,4

Ülo Zirel

Uroloog

Selline ei tohiks Arst olla

L.Aken kirjutab: " Sellise käitumisega arstide pärast eelistavad paljud kõikvõimalikke ravitsejaid.Ei mingit inimlikkust vanurite osas."

/imagecache/s64.png
4,0