Virge Tulmin
Vastuvõtt:
Hariduse tn 6, Tallinn
Telefon: 6974721
Siim kirjutab: "Väga hea arst ja teeb alati rohkem kui vaja. Muretseb ja hoolitseb. "
Raili kirjutab: "Tunneb alti huvi ja pigem teeb rohkem, kui vähem. Mitmekülgne abi ja nõustamine ning erinevate lahenduste, uuringute,protseduuride tegemine. Isegi telefonikõnede vestlustel, on on..."
patsiendi abiline kirjutab: "istub oma kesteab mitmendal korrusel kui jumal kelle juurde kõik peavad kummardama ronima. käsib kohale tulla korduvretsepti kirjutamiseks kuigi haigus on juba diagnoositud ja..."
Ave kirjutab: "Aastaid seal kirjas ja väga rahul! Just meeldibki selline rahulik suhtumine, ei käida liialt peale. Kui on abi või nõuannet vaja, on see olemas. Me pole muidugi ka eriliselt..."
Karin kirjutab: "Meie pere arvates väga hea arst - alati saab kätte ja ka head nõu"
Kristjan kirjutab: "Pikad visiidid, põhjalik ja huvitatud. Väga rahul"
Sander kirjutab: "Väga abivalmis ja kogemusrikas arst."
Helena Kuhi kirjutab: "Minu lemmikuim perearst ning sama tore ja hooliv on seal töötav õde. Soovitatud mitmele sõbrannale ja vanematele ning paljud on üle läinud ja on väga rahul. Julgen soovitada!"
Rita kirjutab: "Minul küll ei ole nendega probleemi. Virge alati kui kohal armas ja heatahtlik. Juhul kui midagi ise diagnoosida ei oska annab saatekirja.Mingit ülbitsemist ei ole kordagi kogenud...."
Kannatus Lõppes kirjutab: "Virge Tulmin on perearst, kes ei viitsi või ei taha inimese probleemidele probleemipõhist ravi otsida, vaid üritab oma elust mõne laheda analoogse juhtumi pajatada, ja siis määrab..."
Rux kirjutab: "Arsti pole seal kabinetis aastaid olnud. Alati ainult õde kohal. Õnneks on see pädev tegelema haigega."
Haige kirjutab: "Käitumises probleem töötab arstina siis ärgu ülbitsegu vaid tehku enda ameti tööd muu asi iga inimese isiklik.(Virge Tulmin) Teised Normaalsed igati sõbralikud professionaalse..."
väga rahul kirjutab: "Mina Saan öelda ainult head, Olen saanud alati abi OMA muredele."
Sandra kirjutab: "Kirjutan ,sest pidasin seda vajalikuks eelkõnelejate kirju kugedes. Olen olnud Dr Tulmini patsient ühes perega üle 12 pika aasta. Ei ole ta täiuslik arst, vahel võiks olla..."
Nemets kirjutab: "Eks te, "Balti Ketis" käijad, ju sellist riiki tahtsitegi. Kõik on kommertslikel alustel. Nüüd, kui arst ei viitsi teie virinat ära kuulata, siis pole rahul. Tal ju ukse taga ka..."
patsient kirjutab: "Üle pika aja oli sinna jälle meeldiv minna kuna tööl oli väga asjalik ja pädev õde. Punktid kuuluvad pigem õele. "
Magnar kirjutab: "Mina käin arsti juures harva ja olen tema klient juba ehk 10 aastat ma hindangi seda, et ei pea alati kohale ronima vaid saan asjad jooksvalt telefoniga aetud, mis ma raiskan oma..."
kunagine patsient kirjutab: "Meeldis see, et ta oli alati valmis eriarstile saatekirja andma. Soovitas ise ja oli alati nõus kui ise küsisin saatekirja kusagile. Meeldis ka see, et uuris, kas ma olen huvitatud..."
Alina kirjutab: "Ausalt öeldes seda arsti mulle soovitati, kui valisi ja olen selle perearstiga väga rahul. Eriti palju tema aitas mu väike lapsele. Lastele olid tehud õiged diagnoosid ja minu..."
Aljona kirjutab: "Väga tark arst!"
KL kirjutab: "Mida te virisete, kes te talle helistate! Olles ise käinud mitmel vastuvõtul, räägib ta samal rohkem telefoniga, kui tegeleb patsiendiga. Kõnesid tuli minu lühikese visiidi jooksul..."
Aive kirjutab: "Vahetasin Tulmini aasta tagasi teise perearsti vastu välja. Lihtsalt ei talunud enam. Kellaaegadest ei pea kinni. Tema vastused murele "No talvel ikka lapsed on haiged." "Joo..."
Hilja kirjutab: "Arsti külastan väga harva- heal juhul 1 kord aastas,kuid alati olen saanud abi ja vajadusel on saadetd eriarstile konsultatsiooniks.Ma ei saa aru,millest patsientide sellne..."
Ülle kirjutab: "Minu kogemus on, et kuigi perearst on pidevalt väga koormatud, on ta professionaalne ja hooliv. Kiiret arvamust, abi vajavatel puhkudel olen seda alati saanud. "
patsient kirjutab: "Ei tea, mida teie kirute. Olen saanud kiiret abi väga erinevatele probleemidele. Kui tekib uus tühistus, siis ei unusta küsida, et kuidas eelnevaga lahenes. Ükskord oli veidi..."
mannu kirjutab: "kahjuks ei ole mul kokkupuudet antud meeskonnaga, kuid lugedes neid sügavalt sobjektiivseid kommentaare ja olles ise meditsiinis aktiivselt osalev inimene läks meel..."
Anonüümne kirjutab: "Küsib patsiendi käest mis rohte ta tahab? Ei mõju professionaalselt. Visiidile minnes on hea kui ülevaatusegi teeb, üldiselt on ka selle tarbeks õde rappes ja doktor ise vaid istub..."
k kirjutab: "üks paremini kättesaadavamaid perearste. kuulab, annab nõu ja reageerib kiirelt kui abi vaja. väga sõbralik, professionaalne. olen rahul nii perearsti kui ka õega."
Siil kirjutab: "Alati kui arsti juurde lähen on tunne, et ma just kui tüütaks teda ja ta tahab kirjutada mulle ruttu välja rohud ja minema saata. Samas on klient enne mind olnud sees pea pool..."
Tiit kirjutab: "Pooljuhuslikult sattudes siia arvamuste lehele, lugesin ka oma perearsile antud hinnanguid. Käin arsti vastuvõttudel suhteliselt harva ja seetõttu lugesin siin avaldatud mõtteid..."
Mihkel kirjutab: "+ Saab alati ruttu vastuvõtule (samal või järgmisel päeval). + Vajadusel väljastatakse digiretsept telefoni teel küsimise peale. - Väga pealiskaudne läbivaatus vastuvõtul (st..."
mari kirjutab: "Telefoni teel aega kinni pannes kaob igasugune isu kohale ilmuda. Tõesti tekib tunne, et peaks vabandama tülitamise pärast. Tel.vastab vist seal õde M.M. Samas kui kohal oled, siis..."
JS kirjutab: "See on huvitav. Mina käin lastega teise arsti juures. Võibolla on oluline ülemäärane empaatiavõime aga kui arst iga asja peale raamatut lappab ja asjast nähtavalt suurt (vähemalt..."
Katrin kirjutab: "Helistades on mõnikord tunne et peaks vabandama miks üldse segasin neid. Kättesaadavus pole ka kõige parem, just telefoni teel raske, kui juba kätte saab siis vastuvõtule saab ikka..."
Janek kirjutab: "Inimene kes teleoonile vastates ei suuda öelda ei tere ega ka oma nime siis ongi vist palju loota. Aga asume siis asjakallale, minujaoks natukene imelik on see kui arst üritab sind..."